Programul săptămânii 04-09 octombrie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

În săptămâna 04-09 octombrie 2021, se spală recipientele destinate depozitării deșeurilor menajere în Timișoara și în unele localități din zona 1 rural Timișoara.

TIMIȘOARA

Luni 04 octombrie – Străzile SPLAIUL NICOLAE TITULESCU 12-29 (Dragalina – Nufărul), GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, GHEORGHE BARIŢIU, GĂRII, NUFĂR, CONSTANTIN OLĂNESCU, GELU, CUCULUI, NICOLAE LEONARD (Frunzei – Dâmbovița), GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA ȘAGULUI 38-56, FRUNZEI case (Leonard – Cucului).

Marți 05 octombrie – Străzile JOSEF PREYER, MANGALIA, SPLAIUL TUDOR VLADIMIRESCU 31-47 (Iuliu Maniu – Crizantemelor), CRIZANTEMELOR, ALEXANDRU VLAHUŢĂ, BUDAI DELEANU, POENIȚEI, VULTURILOR 1-35,
NICOLAE LEONARD (Dâmbovița – Vulturilor).

Miercuri 06 octombrie – Străzile ION BARAC, VULTURILOR 30-78, 79-99 (Budai Deleanu – Tudor Vladimirescu), TUDOR VLADIMIRESCU (Crizantemelor – Spl. Sofocle), CĂPITAN DAMŞESCU, ARDEALULUI 71-95 (din Gabriel Ioseph – Ion Barac), GABRIEL JOSEPH, DÂMBOVIŢA 69 – 77, 100 – 106A (Ion Barac – Sofocle), BABA NOVAC, RĂCHITEI, MARAMUREŞ,
RAHOVEI, POSADA, PIAŢA PRAHOVA, BANATUL, NICOLAE ANDREESCU 80-82, 107-109 (Dâmboviţei – Muncii), GHEORGHE ŞINCAI, VASILE LUPU, SPLAIUL SOFOCLE (Rahovei – Gabriel Joseph).

Joi 07 octombrie – Străzile TITULESCU 21 A, NUFĂR (blocuri), NICOLAE ANDREESCU 3-105, 2-78 (Muncii – Eliberării),
MARTIR GOGU OPRE, ARDEALULUI 1-69, 4-66 (Eliberării – Muncii), MUNCII, MACARIE, ILIE GROPŞEANU, CORNELIU BABA, DAN PAVEL, AGRONOMIEI, PĂCII, GEORGE GEORGESCU, LĂMÂIŢEI, CUCULUI, NICOLAE LEONARD, GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA ȘAGULUI 38-56, FRUNZEI case (Leonard – Cucului), CONSTANTIN SILVESTRI, ION ROMÂNU, SPLAIUL SOFOCLE (viaduct CF – Silvestri), DIMITRIE STAN, OCTAV BĂNCILĂ.

Vineri 08 octombrie – Străzile IOAN SLAVICI, RĂSCOALA 1907, DUMITRU BAGDAZAR, CONSTANTIN NOTTARA, ROMANIŢEI, CONTEMPORANUL, VĂLIUG, PODGORIEI, NICOLO PAGANINI, NICOLAE FILIMON, ANTON BACALBAŞA,
FRAGILOR, SULINA, CONSTANTIN DANIEL, VASILE NICOLESCU, ALINA C. IONESCU, KARL BROKY, ALMA CORNEA IONESCU, POIENIȚEI, POIANA RUSCĂI, VULTURILOR 1-35.

RURAL

Luni 04 octombrie – Localitățile DRAGȘINA, SACOȘU TURCESC, BERINI, OTVEȘTI.

Marți 05 octombrie – Localitățile STAMORA ROMÂNĂ, ICLODA, ULIUC, UNIP.

Miercuri 06 octombrie – Localitățile NIȚCHIDORF, BLAJOVA, DUBOZ.

Joi 07 octombrie – Localitățile BACOVA, SILAGIU.

Vineri 08 octombrie – Localitățile RACOVIȚA, DRĂGOIEȘTI, FICATARI, CAPAT.

Sâmbătă 09 octombrie – Localitățile BENCECU DE SUS, MURANI, SALCIUA, CHEVEREȘU MARE, VUCOVA.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here