Atenție pe unde circulați! La solicitarea Societății Drumuri Municipale, comisia de circulație din cadrul Primăriei Municipiului Timișoara a avizat închiderea traficului rutier pe strada Drubeta, în perioada 25.06.2026-02.07.2026, pe tronsonul cuprins între strada Mareșal Al. Averescu și bulevardul Liviu Rebreanu.

Devierea circulației rutiere se va realiza pe strada Mareșal Al. Averescu – bulevardul Constantin Brâncoveanu, respectiv pe Calea Martirilor 1989.

Restricționarea circulației rutiere se impune în vederea executării lucrărilor de întreținere și reparație a carosabilului pe bulevardul Liviu Rebreanu, la intersecție cu strada Drubeta.

Articolul precedent„Verde” la mult așteptatele giratorii spre Giroc
Articolul următor5 puncte de prim ajutor, disponibile în Timișoara în zilele caniculare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.