Se spală pubelele de colectare a deșeurilor reziduale în Timișoara și județ! Vezi aici unde

Săptămâna aceasta, 27 septembrie – 2 octombrie, operatorul de salubritate va spăla pubelele de colectare deșeuri reziduale din Timișoara și județul Timiș:

Timișoara:

Luni, 27 septembrie

Străzile RUDOLF WALTER, COLONIA RADIO, CANALUL BEGA, ALBĂSTRELELOR, LUDUŞ, DETA, PARÂNG, DELINESTI, TATA OANCEA, BISTREI, TRAIAN DEMETRESCU, JULES VERNE, MATIR NICOLAE LĂCĂTUŞ, GRĂDINARILOR, COCORILOR, ROTUNDĂ, CALISTRAT HOGAŞ, MARTIR CORNEL POPESCU 1918, NICOLAE TINCU VELEA, GENERAL MAGHERU, JOKAI MOR, MARTIR ION TĂNASE, GEORGE TOPÂRCEANU, EMIL GÂRLEANU, PLOPULUI, ILIA REPIN, PARCULUI.

Marți, 28 septembrie

Străzile CALEA URSENI, JOSEPH STRAUSS, LEGUMICULTURII, SABIN MANOILĂ, JUPITER, EMIL RACOVIŢĂ, ANINA, MATEI MILLO, SPĂTARUL MILESCU, NICOLAE D. COCEA, EURIPIDE, THEODOR PALADY, TRAIAN SIMU, GRIGORE ANTIPA, TOPORAȘILOR, MARGARETELOR, ZAMBILELOR, PETUNIEI, DAFINULUI, ANEMONELOR, MAGNOLIEI, AZALEELOR, CRĂIŢELOR, ORHIDEELOR, MARTIR RADU CONSTANTIN, ARSENIE BOCA, LUȚĂ IOVIȚĂ, IULIU PODLIPNY, NICOLAE STOICA DE HAŢEG, GOLOPENŢA, ARINULUI, DIMITRIE DINICU, PAVEL STOICA, NEAJLOV, CRIZANTEMELOR, SALVELOR, IACOB EHLER.

Miercuri, 29 septembrie

Străzile EMILE ZOLA 21-97, 22-90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, GALILEO GALILEI, IZLAZ 19-59, 22-50, (Victor Hugo – Chişodei), MĂRGĂRITARILOR, HERCULANE.

Joi, 30 septembrie

Străzile EMILE ZOLA 21-97, 22-90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, GALILEO GALILEI, IZLAZ 19-59, 22-50, (Victor Hugo – Chişodei), MĂRGĂRITARILOR, HERCULANE.

Vineri, 1 octombrie

Străzile BUJORILOR 1-191, 2-156 (case), ANA IPĂTESCU 33-67, 24-60 (Şagului – Chişodei), FRATELIA, MARTIR PETRU, HAŢEGANU, EMILE ZOLA 99-163, 92-182 (Chişodei – Ceferiştilor), BÂRSEI, TITUS MAIOR MUREŞAN, SECERII, STEAUA (case), CALEA ŞAGULUI 57-191 (până în Ana Ipătescu), IZLAZ 61-121, 52-122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL MARAT, BARBU LĂUTARU, NICOREŞTI.

Sâmbătă, 2 octombrie

Localitățile IOHANESFELD și OTELEC.

Zona 0 Ghizela

Luni, 27 septembrie – localitățile V.V.DELAMARINA,PĂDURENI,HONORICI, PINI,LUGOJEL

Marți, 28 septembrie – localitățile GĂVOJDIA, JENA, SĂLBĂGEL

Miercuri, 29 septembrie – localitățile NĂDRAG, CRIVINA

Joi, 30 septembrie – localitățile STIUCA, DRAGOMIRESTI, OLOSAG, ZGRIBESTI

Vineri, 1 octombrie – localitățile CRICIOVA, JDIOARA, CIRESU, MAGURI, TAPIA

Sâmbătă, 2 octombrie – localitățile HERENDESTI, PETROASA MARE, VISAG

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here