Programul săptămânii 16-21 august, pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale!

Retim anunță că în perioada 16-21 august, se vor spăla pubele pentru colectarea deșeurilor reziduale de către operatorul de salubrizare în localitățile: Dumbrăvița, Lugoj și Satchinez.

Iată programul din această săptămână:

DUMBRĂVIȚA

Luni, 16 august – Străzile Phoenix, Varsovia, Bruxelles, Berlin, Budapesta, Cetinei, Fernczes, Florilor, Diminetii, Serelor, Primaverii, Maslinului, Molidului, Fagului, Arinului, Dorului, Stiintei, Superba, Sirius, Iaspic, Simplex, Tarnava, Liliacului, Garofitei, Nordului, Magnoliei.

Marți, 17 august – Străzile Freventia II, Bastilia, Alunului, Horia, Closca, Crisan, Traian Vuia, Encsel Mor, Teleagului, Fetimie Murgu, Tudor Vladimirescu(din Freventi pana in Tarcului), Gabor Aron, Platinei, Baka, Centaur, Univers, Valentina, Tarcului, Iza, Jiu, Zorilor, Thodor Aman, Nicolae Grigorescu, Stefan Luchian, Pictorilor, Aries.

Miercuri, 18 august – Străzile Nicolae Balcescu(din Vladimirescu in Petofi), Gheorghe Doja, Franyo Zoltan, Tudor Vladimirescu(din Balcescu in Franyo Zoltan), Lalelelor.

Joi, 19 august – Străzile Conac(partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Petofi Sandor (partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Bartok Bela(partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Ghioceilor, Conac(partea stanga pe sensul de mers catre Giarmata), Petofi Sandor (partea stanga pe sensul de mers catre Giarmata), Bartok Bela(partea stanga pe sensul de mers catre Giarmata), Jozsef Attila, Eroilor, Gheorghe Doja(din Franyo Zoltan pana in Jozsef Attila), Tudor Vladimirescu(din Franyo Zoltan pana in Jozsef Attila).

Vineri, 20 august – Străzile Olimp, Etolia, Neptun, Venus, Venus II, Saturn, Saturn II, Soarelui, Stiintei, Quasar, Uranus, Octavian Goga, Gramma, Gramma II, Opal, Coral, Ady Endre, Piatra Craiului, Ponor, Semenicului.

LUGOJ

Luni 16 august și Joi 19 august – Străzile Timotei Popovici, Libertatii, Caraiman, Timisului, Pescariilor, Casian Munteanu, Moara Spaneasca, Victor Vlad Delamarina, Unirii, George Cosbuc, Spl Morii, Insulei, Stefan cel Mare, Mihail Kogălniceanu, Împăratul Traian, Ion Vidu, Filaret Barbu, Ion Popovici Bănățeanu, Somesului, Aurel Popovici, Siretului.

Marți 17 august și Vineri 20 august – Străzile Cloșca (din Primaveii pana in strada Crișan), Hezerișului, Remus, Spinantei,
Romulus, Bistrei, Crisan, Blocurilor Timisorii intersectie cu Crisan, Blocurilor Timisorii intersectie cu Spl 1 Decembrie 1918, Spl 1 Decembrie 1918, Timisorii, Alexandru Astalaș, Ceahlăului (Micro3 Blocuri), Ioan Dragalina, Cornet(Micro3 Blocuri), Ion Paun Pincio, Minis, Nera (Blocuri Micro4), Spl Corneliu Coposu, Spl Carpati, Valeriu Braniste, Avram Iancu,
Fagaras.

Miercuri 18 august și Sâmbătă 21 august – Străzile Macilor(Cartier ITL), Buziasului, Nicolae Titulescu, Traian Grozavescu, Alexandru Mocioni, Garii, Mihai Viteazu, Cernei, Constantin Dobrogeanu Ghera, Ceferistilor, Bobalnei, Xenopol, Ana Ipatescu, Stefan Iosif, Petru Maior, Nicolae Iorga, Comuna Din Paris, Oltului, Cuza Voda, Bucegi, Coloman Walish, Spl Coriolan Brediceanu, Anisoara Odeanu, Magnoliei, Padesului

SATCHINEZ

Sâmbătă. 21 august – Străzile CRINULUI, DALIEI, GHIOCEILOR, ZAMBILELOR, PETUNIEI, LALELELOR, NARCISELOR, BRANDUSEI, TRANDAFIRILOR, CRIZANTEMELOR, MARGARETELOR, BUJORILOR, LACRAMIOARELOR, GAROAFELOR, LILIACULUI.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here